SPECIÁLNÍ NABÍDKA

živý online workshop a vedená meditace

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

100 Kč dárek - slevový kupón


Zadej "PREPIS-757"

Projdi hlubokou vnitřní transformací ...

... a zvol si, jakou cestou se vydáš.

Během online workshopu a vedené meditace si znovu projdeš životní fáze od narození až po dospělost, a budeš mít možnost "přepsat" ty, které nebyly ideální nebo byly bolestné.

„21 let dělám kineziologii a váš kurz jsem si zakoupila spíše ze zvědavosti - ale bylo to super a opravdu se dějí věci! Vnímám víc radosti ze světa, ze života jako takového - to je největší bonus - radost a vnímaní krásy okolo sebe. Vnitřní klid a jistota, že změnit se dá vše. Ze své práce jsem zvyklá na změny, ale toto je nezvykle jemné a velmi účinné. Výsledek vaší práce je fakt skvělý - je mi 56 a cítím se fakt skvěle. Je to čistá radost, láska k sobě a nadhled.“
Šárka Hlavičková

Jak ovlivnit, co PROŽÍVÁŠ?

  • Zažij hlubokou relaxaci, vystředění a ukotvení se v sobě.
  • Rozpusť staré vzorce, které Ti neslouží.
  • Podpoř ve svém životě energii, radost, svěžest a lásku.

Co Ti workshop přinese?

  • Objevíš nové možnosti a svobodu ve svém životě.
  • Formou řízené vnitřní cesty budeš moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která Tě maximálně podporuje.
  • Získáš cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.

Svůj příběh tvoříš na základě svých vzorců

Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí.

A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

Co stojí za úspěchem a silou
PŘEPISU LIMBICKÉHO OTISKU?

Máš sílu tyto vzorce proměňovat

Díky ní získáváš svobodu měnit hluboce uložené vzorce v sobě. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které ti dávají pocit, že “takhle funguje svět”. A nevidíš, že je to Tvůj osobní filtr, který zabarvuje Tvé prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale nevědomě mu dovoluješ ovládat celý svůj život.

Aktuální termín workshopu

4. 6. 2024

 17:00-22:00

z pohodlí Tvého domova (online)

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o přímý přenos, ze kterého

NEBUDE k dispozici záznam

Je nutné vše prožít naživo pro maximální účinek pro Tebe!

Objednávku můžeš provést zde:

Rekapitulace:

  • Objevíš nové možnosti a svobodu ve svém životě.
  • Formou řízené vnitřní cesty budeš moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která Tě maximálně podporuje.
  • Získáš cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.
Myslela jsem si, že člověk se musí vyrovnat s tím, co ho v minulosti potkalo zlého nebo nepříjemného. Ovlivňuje to jeho další život. Ale to, co si pamatujeme, není realita. Realita je tady a teď. Jsou to jen pocity a emoce, které jsme měli. Všechno jde! Záleží jen na nás. Život je pohádka, kterou si píšeme sami.
Zuzana
Přilákala mě zvědavost zakusit něco nového a také touha změnit svůj život k lepšímu. Jsem psycholog a o této metodě jsem nikdy předtím neslyšela, tím spíš to pro mě bylo nesmírně zajímavé a inspirující…
Lenka
Poprvé mám pocit, že vím, kam patřím, že vím, kde je doma!
Monika
Ten pocit přijetí sama sebe byl nepopsatelný.
Berenika
Moc děkuji za možnost projít seminářem online, protože sama za sebe vím, že bych se tolik neotevřela, kdyby vedle mě bylo plno dalších lidí. Jsem na semináři podruhé a nekončím, vždy tolik slz mnou projde, přímo gejzír. Obrovská úleva a neskutečný zážitek. Obrovská pokora, děkuji moc.
Olga
Děkuji, že jsem mohla podruhé dospět, tentokrát v mladou sebevědomou a milovanou ženu. Slzy byly a vím, že se v průběhu večera budou ještě vracet, ale nejsou smutné, jsou očistné.
Adriana