S manželem jsem už 10 let a z našeho vztahu postupně mizela intimita. Veškeré zbytky zmizely po narození syna před 10 měsíci. Já jsem „zamrzlá“ a neumím prožít lásku, rozkoš, cit, intimitu.....

 

celé znění otázky:
 
Milá Deniso,
asi před týdnem  jsem objevila stránky summitu Ženy ženám a od té chvíle hltám všechny informace.  Jsem naprosto uchvácena a toužím stát se tou otevřenou, milující, šťastnou ženou. Můj příběh je podobný mnoha ženám, je mi 34 a vše v mém životě je pro okolí naprosto v pořádku a ideální - VŠ, ➞kariéra“, svatba, milující manžel, 2 krásné malé děti, finančně zajištěná. Přesto se necítím šťastná a naplněná.
Váš summit mě ale nabil silnou energií a touhou po změně a hlavně vírou, že to je možné. Že i já a ženy v mém okolí můžou být šťastné a dávat lásku. Mnohokrát všem děkuji.
Na Vás se Deniso, obracím s prosbou o radu při kroku na své cestě. S manželem jsem už 10 let a z našeho vztahu postupně mizela intimita. Veškeré zbytky zmizely po narození syna před 10 měsíci. Já jsem „zamrzlá“ a neumím prožít lásku, rozkoš, cit, intimitu. Teď zjišťuji, že jsem to nikdy vlastně neuměla. Manžel je naprosto v pořádku, je skvělý a tolerantní a já ho miluji. Cítím, že bez ozdravení této části mého života nemůžu jít dál a cítím, že vy jste ta správná žena, která mi dovede pomoci.
 
 
ODPOVĚĎ:
Milá......
děkuji za otevřenost.
Skutečně to, co prožíváš bohužel není zase tak zvláštní a trápí to řadu žen, i když vypadají docela šťastně.
Vpodstatě vše, co popisuješ, se rozpouští vlivem postupů a nástrojů, které předáváme na kurzu Retreat pro páry.
Doporučila bych Vám s manželem pětidenní na konci srpna. Kdybyste němohli 5 dní, tak v září máme pak ještě víkend. V těch pěti dnech se pochopitelně dostanete mnohem dál.
Čím potřebujete oba projít je, v kostce řečeno, rozmrznout zpátky do těch míst, kde bolest vznikala, sdílet ji, být k sobě otevření, verbálně, fyzicky... tak znovu může vzniknout intimita.
Skutečně se pro Vás během pár dní mohou dít zázraky, nepřeháním 
Kdyby to na Vás bylo dlouhé čekání nebo jste váhali, můžete mezitím k nám přijít na konzultaci, kde Vám ty témata trochu přiblížíme. Pro to, aby se děly změny, ale potřebujete něco začít dělat jinak. A na to je postavený právě ten kurz, kdy Vás tím provádíme a máte i podporu celé skupiny.
Také by Vás mohl oba posunout kurz Vaginálního mapování (Vaginální Akupresura/ Potěšení a léčení). Tímto postupem léčíme právě zamrznutí, fyzickou i psychickou bolest, která když tam je, vytváří bariéru pro skutečnou intimitu, živost a lásku.
Sezení vaginálního mapování provádíme také v Tantra Spa v sérii tří a více, a lze přijít po dohodě kdykoliv. Tato sezení v masérně provádí z našeho týmu Anička, Katka a Amber (jejich medajlonky jsou na www.tantraspa.cz - O nás - Tým). Je i možnost, aby u nkěterého sezení byl mažel, a postup se naučil. Také Ti díky tomu lépe porozumí.
 
S láskou,
 
Denisaa