Jaký seminář věnovat mým přátelům jako svatební dar? Vím, že v oblasti intimity mají "problémy" a myslím, že by to bylo vhodné......

CELÝ TEXT OTÁZKY:
 
Zdravím Vás,

mám dotaz týkající se Vašich kurzů, napadlo mě nějaký seminář či kurz
věnovat mým přátelům, kteří se budou letos brát.
Vím, že v oblasti intimity mají "problémy" a myslím, že by tohle bylo
vhodné, možná se mýlím.
Partneři jsou spolu dlouhou dobu a muž na rozdíl od ženy nemá moc
velký sexuální apetit, také si nejsem jistá, zda by zvládl takový
seminář či kurz.

Můžete mi prosím tedy poradit? Zajímá mě Váš názor a doporučení.
Chtěli bychom jim s manželem věnovat hezký svatební dar, na který
nezapomenou a něco jim přinese.

A toto nám přijde originální a pro ně velmi vhodné.

Děkuji a přeji krásné a naplněné dny,

Erika

 
 
ODPOVĚD:
 
Dobrý den,
 
to je skvělý nápad.
 

To čím, procházejí je naprosto standartní situace v mnoha rodinách. Co je opravdu nejlepší, je kurz Retreat pro páry.

Jeden právě proběhl, další termíny najdete zde.. http://www.tantraworld.com/clanek.php?p=551-po rozkliknutí této nejbližší akce Retreat pro páry ve VIP prostředí, najdete celý seznam všech retreatů pro páry, které letos pořádáme.
 

Je to taková dovolená pro páry, kdy si na sebe udělají čas, odjedou na jiné místo, do nového prostředí a věnují se jen sami sobě. Na tomto semináři vedeme páry k tomu, aby si uvědomili, proč spolu začali být/žít, učíme, jak komunikují ženy a jak muži, co kdo potřebuje. Muži se učí otevírat svá srdce a být ženám skutečnou oporou a současně léčiteli jejich emocí. Ženy se učí poznávat, co opravdu potřebují pro to, aby se mohly lépe uvolnit a být skutečnými ženami, což je přesně to, co zase oživuje muže. Současně učíme krásnou techniku pomalého vědomého milování. To je milování spíše formou meditace, která je moc příjemná a nejen, že léčí stará emoční zranění, ale případně i zranění fyzická-po porodu např. Navíc se zcitlivuje pochva a tak má žena mnohem citlivější a intenzivnější prožitek z milování. Mně osobně to opravdu funguje. Člověk totiž ztrácí tu potřebu výkonu, ať již na jedné, či druhé straně a jen si to užívá. Milujeme se tak výrazně déle a mám pocit hlubokého propojení s manželem.

článek o pomalém milování:

http://www.tantraworld.com/clanek.php?p=489

 

Opravdu bych jim doporučovala tuhle formu, protože jde zhloubky, jak pro muže, tak pro ženu. Nejde o nějaké vnější podněty, že se spolu třeba lidé podívají na DVD a krásně se pomilují, ale účinek to má velmi krátkodobý...já s manželem odtamtud-z kurzu Retreat pro páry vždy odjíždíme, jak kdybychom právě prožívali líbánky a to jsme spolu 15let.....zde můžete vidět některé reakce účastníků z posledního retreatu, jak jim to změnilo život....budou tam přibývat další...

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152043337033306

 

Co se týká masáží. Je přínosné si dát celostní, smyslnou masáž, ať už každý zvlášť nebo i dohromady, ve společné místnosti. Přinese jim to nejen inspiraci do života, jak se sebe vzájemně dotýkat, oživí to ale i jejich těla a oživená těla mají větší chuť se spolu milovat. Také budou mít nové, zajímavé zkušenosti, které spolu mohou sdílet.

http://www.tantramasaze.cz/cs/

 

Další forma, kterou můžete využít, je dát jim individuální konzultaci/sezení/výuku/masáž s Denisou nebo Richardem. Zde jsou ceny za individuální sezení, na kterých se právě pod vedením mohou učit sami na sobě, například tantrickou masáž a vědomý dotek. Současně se dozví, kde se dotýkat a jakým způsobem, což bylo pro můj vztah také velkým přínosem.  Pro začátek se totiž mohou jen masírovat, bez tlaku na spojení pohlaví a sexuální touha po čase vzroste.

 

ceny:

1000 Kč/hod u jednoho-jen Denisa nebo Richard, nebo 1500 Kč/hod u obou lektorů součastně

1500 Kč/ 1,5h u jednoho, 2000 Kč u obou

2000 Kč/2h u jednoho, 2500 Kč/2h u obou
 
 
s láskou Kytí ⥥

tuto otázku odpověděla Kristýna

Asistentka Denisy a Richarda,

774 77 66 88