Vyřešilo by Vaše Tantra studio či některé Vaše semináře můj problém s tím, že nemám orgasmus, ani s partnerem ani sama při sebelásce? Pokud ano, který produkt nejlépe? L.

Milá L....,

děkuji za milou zprávu 
Ano, a doporučit mohu vpodstatě jakýkoliv kurz kromě asi "Muž a žena", kde nejde tolik o tělo a dotek.
Nejvíce bych doporučila asi kurzy Joni a lingam (intimní masáž), Potěšení a láska (léčivá intimní masáž pro ženy pro zvýšení citlivosti) a Retreat pro páry (partnerské milování pro zvýšení prožitku v těle).
V masážním studio bych doporučila například "vstoupit" neintimní masáží Umění doteku (to je rituál bez masáže pohlaví), a pak pokračovat sérií masáží s masáží intimní. V rámci programu Potěšení a léčení, což je balíček tří a více sezení podle vlastní volby, lze získat velké slevy.

V zásadě by se dalo říct, že cesta za orgasmem vede jednak přes "technické" znalosti a sebeobjevování, a druhý "sloup" pro podporu rozvíjení prožívání je pak rozvíjení citlivosti vlastního těla, vaginy - a spolu s tím uvolňování toho, co prožitku brání (což jsou zpravidla "zamrzlé" emoce, pocity studu, potlačená bolest apod.). To se právě uvolňuje v rámci semináře a/či programu ve Spa Potěšení a léčení.

Celkově by se dalo říci, že v rámci semináře je učení takové intenzivnější a rychlejší, obohacené o množství zkušeností, reakcí a prožitků dalších účastníků. Pokud se ale někdo ve skupině cítí velmi nekomfortně, může pro něj být individuální přístup a soukromí v Tantra Spa větší podporou. Lze také spojit obojí.

Máš na mě ještě další otázku?

Krásný den,
Denisa